Na stadionie Carrow Road dnia 2022-09-03 14:00 miało miejsce spotkanie między Norwich oraz Coventry zakończone wynikiem 3-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Norwich i Coventry wynik to 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-09-03 14:00 na stadionie Carrow Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 8 pomiędzy Norwich a Coventry.

Gole strzelali: T. Pukki 14' 1-0 M. Nuñez J. Sargent 45' 2-0 A. Ramsey K. Dowell 81' 3-0 J. Sargent

Żółte kartki Norwich: Sam Byram 45'

Żółte kartki Coventry:

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Coventry:

Główny sędzia meczu to Gavin Ward, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Norwich stanie naprzeciw Burnley, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz West Brom. Kolejno natomiast Coventry zmierzy się z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Birmingham.

Coraz częściej oddani kibice z dużym zapałem śledzą ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze Championship. Liczące się piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Sam Byram systematycznie zapewniają swoim wiernym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Walki między zawodnikami są bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, niezwykłe asysty i gole zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich iśledzić mecze piłkarskie znanej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych drużyn jak Norwich i Coventry w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Carrow Road.