swNa obiekcie Swansea.com Stadium dnia 2022-12-10 15:00 miało miejsce spotkanie Swansea kontra Norwich zakończone wynikiem 0-1

Swansea kontra Norwich, wynik 0-1. W dniu 2022-12-10 15:00 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Swansea i Norwich.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Swansea i Norwich zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: T. Pukki 1' 0-1

Żółte kartki Swansea: Kyle Naughton 49' Nathan Wood-Gordon 90'

Żółte kartki Norwich: Ben Gibson 9' Isaac Hayden 36' Adam Idah 84' Dimitrios Giannoulis 86' Kenny McLean 90'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia meczu to Stephen Martin, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Swansea stawi czoła Coventry, następne spotkania z drużynami Reading i Watford. Kolejno natomiast Norwich z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Reading.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki ligi Championship. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Kyle Naughton Ben Gibson systematycznie gwarantują wyborowym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają niezwykle zajadłe, nie często okazuje się, że są to spotkania usypiające. Regularnie zdarzają się brutalne sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe asysty oraz bramki, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Swansea i Norwich w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Swansea.com Stadium.