Na obiekcie Cardiff City Stadium miał miejsce mecz Cardiff - Norwich: wynik końcowy 2-3

Mecz pomiędzy drużynami Cardiff i Norwich kończy się zwycięstwem gości 2-3. Spotkanie, które odbyło się na Cardiff City Stadium w ramach 16. kolejki ligi Championship, dostarczyło widzom prawdziwą dawkę emocji. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie gospodarzy 2-1, jednak w drugiej połowie Norwich zdołało odwrócić losy spotkania. Ostatecznie to goście odnieśli zwycięstwo, zdobywając bramkę na wagę trzech punktów w ostatnich minutach meczu.

Mecz pomiędzy Cardiff i Norwich w Championship

W dniu 11 listopada 2023 roku o godzinie 15:00 na Cardiff City Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Cardiff i Norwich w ramach 16. kolejki ligi Championship.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Norwich 3-2, po emocjonującej grze, która dostarczyła kibicom wiele wrażeń.

Na prowadzenie wyszli goście po trafieniu C. Fassnachta w 22. minucie, ale pięć minut przed przerwą J. Bowler doprowadził do wyrównania. Chwilę później Cardiff objęło prowadzenie po bramce C. Robinsona, który wykończył piękną akcję J. Collinsa.

W drugiej połowie Norwich zdołało odrobić straty. R. Wintle w 82. minucie wyrównał, a niespełna dwie minuty później A. Idah zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. Mecz był pełen emocji i zwrotów akcji, aż do ostatniego gwizdka.

Obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, ale to Norwich cieszy się z trzech punktów, które pomagają im w dalszej walce o ligowe cele. Kartki żółte zostały pokazane Karlanowi Grantowi i Ryanowi Wintle z Cardiff oraz Marcelino Núñezowi i Liamowi Gibbsowi z Norwich.

Sędzią spotkania była Rebecca Welch, która z pewnością miała trudne zadanie przy tak intensywnym meczu.

Kolejne spotkania dla Cardiff to starcia z Preston, West Brom i Southampton, natomiast Norwich zmierzy się z QPR, Watford i Bristol City.