Spotkanie Norwich kontra Blackburn, wynik 1-3

W meczu 15. kolejki Championship drużyna Norwich podejmowała u siebie zespół Blackburn. Spotkanie odbyło się na stadionie Carrow Road, a sędzią głównym był Josh Smith z Anglii. Po emocjonującej rywalizacji to goście z Blackburn wygrali 3-1, po znakomitą grze w pierwszej połowie, gdzie na przerwę schodzili z dwoma bramkami przewagi.

Emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Norwich i Blackburn

W sobotę na stadionie Carrow Road w ramach 15. kolejki Championship odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Norwich i Blackburn. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Blackburn 3-1.

Od samego początku spotkania zawodnicy Blackburn przejęli inicjatywę, a już w 8. minucie Tyrhys Dolan strzelił gola na 0-1, po asyście Joe Rankin-Costello. Kibice Norwich mieli szybko poczucie zagrożenia, a ich obawy tylko się pogłębiły gdy w 15. minucie Sammie Szmodics podwyższył wynik na 0-2, po asyście Andrew Morana. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-2 na korzyść Blackburn.

W drugiej połowie sytuacja nie uległa zmianie, a zawodnicy Blackburn nadal kontrolowali grę. W 49. minucie ponownie Sammie Szmodics strzelił bramkę, tym razem po asyście Andrew Morana, powiększając przewagę drużyny gości na 0-3. Mimo starań, zawodnicy Norwich mieli problem z odnalezieniem się w ofensywie. Jednakże w doliczonym czasie gry, Gabriel Sara zdołał zdobyć honorową bramkę dla swojej drużyny, ustalając wynik meczu na 1-3.

Spotkanie nie obyło się bez emocji - zawodnicy obu drużyn otrzymali żółte kartki. Dla drużyny gospodarzy kartki otrzymali Onel Hernández, Shane Duffy oraz Marcelino Núñez, natomiast dla drużyny Blackburn kartki ukarły Joe Rankin-Costello oraz Lewis Travis. Ponadto, w 54. minucie zawodnik Blackburn - Scott Wharton - zobaczył czerwoną kartkę.

Mecz sędziował Josh Smith z Anglii. W nadchodzących meczach Norwich zmierzy się z Cardiff, QPR oraz Watford, natomiast Blackburn czeka rywalizacja z Preston, Stoke City oraz Birmingham.