Spotkanie pomiędzy Norwich oraz Brentford dnia 2022-03-05 15:00 na obiekcie Carrow Road - wynik końcowy 1-3

Norwich kontra Brentford, wynik końcowy 1-3. W dniu 2022-03-05 15:00 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 28 pomiędzy Norwich a Brentford.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Norwich a Brentford zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: I. Toney 32' 0-1 K. Ajer I. Toney 52' 0-2 I. Toney 58' 0-3 T. Pukki 90' 1-3 J. Rowe

Żółte kartki Norwich: Ben Gibson 51' Grant Hanley 79'

Żółte kartki Brentford: Kristoffer Ajer 24' Christian Eriksen 40' Pontus Jansson 79' Mads Roerslev Rasmussen 89' Bryan Mbeumo 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Brentford:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Norwich stawi czoła Chelsea, następne spotkania z drużynami Leeds oraz Brighton. Kolejno natomiast Brentford zmierzy się z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Leicester oraz Chelsea.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi interesujące potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Ben Gibson Kristoffer Ajer często zapewniły wspaniałym entuzjastom wiele pozytywnych przeżyć. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się niezwykle zażarte, rzadko bywa, że są to widowiska usypiające. Regularnie obserwujemy przepiękne asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Premier League. Norwich oraz Brentford oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Carrow Road.