Na stadionie The Hawthorns miało miejsce spotkanie pomiędzy West Brom i Norwich: wynik końcowy 2-1

W dniu 2023-04-29 16:30 na obiekcie sportowym The Hawthorns odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 45 pomiędzy West Brom a Norwich.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy West Brom i Norwich zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: J. Sargent 41' 0-1 D. Giannoulis C. Townsend 45' 1-1 J. Wallace 56' 2-1 C. Townsend

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Norwich: Sam Byram 16' Liam Gibbs 53'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Madley, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu West Brom zmierzy się już z Swansea, następne spotkania z drużynami Blackpool i natomiast Norwich z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice futbolu z dużym zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Sam Byram stale sprawiają wspaniałym fanom wiele przeżyć. Wielokrotnie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, efektowne asysty i gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami bywają zażarte, rzadko bywa definitywnie, iż są to zmagania nużące. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship. West Brom i Norwich oraz ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, The Hawthorns.