Spotkanie Brighton - Norwich, wynik 0-0

 

Po pierwszej połowie meczu między Brighton a Norwich wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-04-02 14:00 na stadionie The American Express Community Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 31 pomiędzy Brighton a Norwich.

Gole strzelali:

Żółte kartki Brighton: Tariq Lamptey 68'

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 81'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Brighton zmierzy się już z Arsenal, następne spotkania z drużynami Tottenham i Manchester City. Kolejno natomiast Norwich z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Newcastle.

Fani z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania w lidze Premier League. Uzdolnione zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Tariq Lamptey Kenny McLean stale gwarantują swoim entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Regularnie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, wspaniałe bramki i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między zawodnikami okazują się nieustępliwe, rzadko bywa, że potyczki nudzą. Z tego względu warto przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Brighton oraz Norwich jak ich udział w Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, The American Express Community Stadium.