Spotkanie Norwich - Southampton zakończone wynikiem 2-1

Norwich - Southampton wynik 2-1. W dniu 2021-11-20 15:00 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Norwich i Southampton.

Pierwsza połowa meczu między Norwich i Southampton zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: C. Adams 4' 0-1 A. Armstrong T. Pukki 7' 1-1 M. Aarons G. Hanley 79' 2-1 B. Gilmour

Żółte kartki Norwich: Brandon Williams 64' Mathias Normann 90' Tim Krul 90'

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 64' Kyle Walker-Peters 71'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Southampton:

Główny sędzia spotkania - Martin Atkinson, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Norwich stawi czoła Wolves, następne spotkania z drużynami Newcastle i Tottenham a Southampton z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Brighton.

Wielu fanów z dużym entuzjazmem śledzi pasjonujące starcia w lidze Premier League. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Brandon Williams Jan Bednarek częstokroć zapewniły wyborowym sympatykom wiele wspaniałych wrażeń. Trafiamy na bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem, niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki między piłkarzami bywają bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, że potyczki nudzą. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Premier League. Norwich i Southampton oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Carrow Road.