Spotkanie Arsenal - Norwich na obiekcie Emirates Stadium - końcowy wynik 1-0

Arsenal - Norwich wynik 1-0. Dnia 2021-09-11 14:00 na obiekcie sportowym Emirates Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 4 pomiędzy Arsenal a Norwich.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Arsenal a Norwich wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: P. Aubameyang 66' 1-0 N. Pepe

Żółte kartki Arsenal: Thomas 88' B. White 90'

Żółte kartki Norwich: M. J. Aarons 42' G. Hanley 48'

Czerwone kartki Arsenal:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Oliver. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Arsenal zmierzy się już z Burnley, następne spotkania z drużynami AFC Wimbledon i Tottenham. Kolejno natomiast Norwich z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Liverpool i Everton.

Liczni kibice śledzą ekscytujące poczynania w lidze Premier League. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak Thomas M. J. Aarons wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy graczami bywają nader bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to spotkania mało interesujące. Ustawicznie zdarzają się wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre faule kończące się czerwonym kartonikiem, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego też warto przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Arsenal i Norwich z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Emirates Stadium.