Mecz Luton - Norwich, wynik 2-1

Pierwsza część spotkania między Luton a Norwich zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-12-26 19:45 na obiekcie sportowym Kenilworth Road odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Luton i Norwich.

Gole strzelali: A. Campbell 61' 1-0 T. Pukki 69' 1-1 B. Gibson C. Woodrow 90' 2-1 J. Clark

Żółte kartki Luton: Gabriel Osho 40' Tom Lockyer 48' Gabriel Osho 80'

Żółte kartki Norwich: Liam Gibbs 26'

Czerwone kartki Luton: Gabriel Osho 80'

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia spotkania - Tim Robinson, Anglia. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Luton stanie naprzeciw QPR, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Wigan natomiast Norwich z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Blackburn.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Gabriel Osho Liam Gibbs wielokrotnie sprawiają własnym wiernym kibicom wiele emocji. Natrafiamy na bezlitosne faule, idealne asysty czy gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami ligowymi są nader zażarte, nie często zdarza się, że widowiska nas nudzą. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich orazśledzić spotkania sportowe popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Luton oraz Norwich jak ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Kenilworth Road.