Mecz pomiędzy Norwich oraz Blackburn zakończony wynikiem 0-2 na stadionie Carrow Road dnia 2022-12-17 17:30

Norwich - Blackburn wynik 0-2. W dniu 2022-12-17 17:30 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 23 pomiędzy Norwich a Blackburn.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Norwich a Blackburn zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: B. Gibson 4' 0-1 T. Dolan 86' 0-2 B. Brereton

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 57' Grant Hanley 79' Ben Gibson 90' Teemu Pukki 90'

Żółte kartki Blackburn: Daniel Ayala 28' Tyler Morton 83' Thomas Kaminski 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny arbiter spotkania to Paul Tierney, Anglia. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Norwich zmierzy się już z Luton, następne spotkania z drużynami Reading oraz Watford natomiast Blackburn podejmie Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland oraz Middlesbrough.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą bardzo fascynujące poczynania w lidze Championship. Mocne zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak Kenny McLean Daniel Ayala raz za razem zapewniają wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często natrafiamy na przechodzące do historii asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, które dodają smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi są nader zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że widowiska nie są warte uwagi. To też warto oglądać mecze futbolowe ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Norwich i Blackburn oraz ich udział w Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Carrow Road.