Mecz Southampton kontra Norwich, wynik końcowy 4-4

Southampton kontra Norwich 4-4. W dniu 2023-08-12 14:00 na stadionie St. Mary's Stadium odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 2. Zmierzyły się Southampton i Norwich.

Pierwsza połowa meczu między Southampton a Norwich zakończyła się 2-3. Końcowy wynik meczu to 4-4.

Gole strzelali: J. Sargent 7' 0-1 J. Stacey J. Bednarek 17' 1-1 A. Armstrong 21' 2-1 Gabriel Sara 23' 2-2 J. Sargent J. Rowe 45' 2-3 Gabriel Sara C. Adams 57' 3-3 C. Fassnacht 84' 3-4 A. Armstrong 90' 4-4

Żółte kartki Southampton: Will Smallbone 40' Samuel Edozie 45' Nathan Tella 50' Jack Stephens 60' Che Adams 76' Shea Charles 76' Jan Bednarek 77'

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 1' Tony Springett 77' Jack Stacey 90' Marcelino Núñez 90'

Czerwone kartki Southampton:

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter meczu - Anglia Darren, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Southampton zmierzy się już z Plymouth, następne spotkania z drużynami QPR i Sunderland. Kolejno natomiast Norwich z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Huddersfield.

Dzisiaj wierni kibice piłki nożnej śledzą niezwykle fascynujące starcia ligi Championship. Składające się z uzdolnionych graczy piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Will Smallbone Kenny McLean częstokroć zapewniły kapitalnym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, spektakularne gole i asysty, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania między graczami ligowymi okazują się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i przeglądać widowiska piłkarskie ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Southampton i Norwich oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak St. Mary's Stadium.