Mecz Blackpool vs Norwich dnia 2022-10-01 14:00 - końcowy wynik 0-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Blackpool i Norwich zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-10-01 14:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 12 pomiędzy Blackpool a Norwich.

Gole strzelali: T. Pukki 21' 0-1

Żółte kartki Blackpool: Jordan Lawrence-Gabriel 10' Kenneth Dougall 39' Marvin Ekpiteta 90'

Żółte kartki Norwich:

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia meczu to David Coote, Anglia. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Blackpool stawi czoła Sunderland, następne spotkania z drużynami Watford oraz Sheffield Utd a Norwich z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Watford.

Bardzo często oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki ligi Championship. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Jordan Lawrence-Gabriel raz za razem serwują wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to zmagania drętwe. Natrafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Championship oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Blackpool i Norwich w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Bloomfield Road.