Mecz pomiędzy Norwich i Millwall na stadionie Carrow Road dnia 2023-08-20 11:00: 3-1

Dnia 2023-08-20 11:00 na stadionie Carrow Road odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 3 pomiędzy Norwich a Millwall.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Norwich i Millwall zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: Jonathan Rowe 25' 1-0 Ashley Barnes Josh Sargent 49' 2-0 Gabriel Sara Ashley Barnes 56' 3-0 Aidomo Emakhu 90' 3-1 Tom Bradshaw

Żółte kartki Norwich: Jonathan Rowe 45' Andrew Omobamidele 90'

Żółte kartki Millwall: Billy Mitchell 45'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, Anglia. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Norwich stawi czoła Huddersfield, następne spotkania z drużynami Bristol City i Rotherham natomiast Millwall zmierzy się z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Leeds.

Liczni kibice śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Jonathan Rowe Billy Mitchell nieraz zaserwowały własnym sympatykom wiele niezapomnianych wrażeń. Nieprzerwanie trafiamy na bezwzględne faule, książkowe asysty oraz bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że zmagania nie są interesujące. Dlatego więc warto przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Norwich i Millwall i ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Carrow Road.