Spotkanie między Norwich i West Ham dnia 2022-05-08 13:00: 0-4

Dnia 2022-05-08 13:00 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się mecz ligi Premier League kolejki 36 pomiędzy Norwich a West Ham.

Pierwsza połowa spotkania między Norwich oraz West Ham zakończyła się 0-3. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

 

Gole strzelali: S. Benrahma 12' 0-1 J. Bowen M. Antonio 30' 0-2 S. Benrahma 45' 0-3 J. Bowen M. Lanzini 65' 0-4

Żółte kartki Norwich: Brandon Williams 61'

Żółte kartki West Ham: Jarrod Bowen 25'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki West Ham:

Główny sędzia spotkania to Robert Jones, Anglia. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Norwich stawi czoła Leicester, następne spotkania z drużynami Wolves i Tottenham natomiast West Ham z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Brighton i .

Liczni kibice śledzą ekscytujące potyczki w lidze Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Brandon Williams Jarrod Bowen nieustannie gwarantują kapitalnym fanom wiele wrażeń. Systematycznie natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki między zawodnikami zdarzają się niezwykle zajadłe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania nużące. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak Norwich oraz West Ham z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Carrow Road.