Norwich kontra QPR, wynik spotkania - 1-0

W sobotę, 25 listopada, na stadionie Carrow Road odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Norwich i QPR w ramach 17. kolejki ligi Championship. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść drużyny gospodarzy, którzy utrzymali prowadzenie już od pierwszej połowy.

Mecz pomiędzy drużynami Norwich City a QPR

Data i godzina: 25 listopada 2023, godzina 15:00

Liga: Championship, kolejka 17

Miejsce rozgrywki: Carrow Road

Sędzia główny: Stephen Martin, Anglia

Sprawozdanie z meczu

Na urokliwym stadionie Carrow Road w Norwich odbyło się emocjonujące spotkanie pomiędzy miejscowym zespołem a drużyną QPR. Atmosfera panująca na trybunach była niesamowita - zarówno kibice gospodarzy, jak i sympatycy gości stworzyli niezapomnianą kulę dźwięku, dopingując swoje drużyny do końca. Sędzia główny, Stephen Martin, rozpoczął spotkanie o godzinie 15:00, a piłkarze obu ekip od samego początku starali się udowodnić swoją przewagę na boisku.

W 21. minucie meczu widowisko na murawie rozkręciło się dość intensywnie, gdy Hwang Ui-Jo z Norwich zdobył bramkę, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Asystę przy tym trafieniu zanotował Gabriel Sara, który również wyróżnił się w kolejnych fazach spotkania. Pomimo ambitnej gry obu ekip, wynik do przerwy nie uległ zmianie i zespoły schodziły na przerwę przy korzystnym dla Norwich rezultacie 1-0.

Druga połowa meczu była równie zacięta, a zawodnicy z obu drużyn walczyli o każdą piłkę. Mimo starań, żadna z ekip nie zdołała znaleźć drogi do siatki, co potwierdza ostateczny wynik spotkania 1-0 na korzyść Norwich. W końcówce meczu emocje sięgnęły zenitu, co zaowocowało serią żółtych kartek dla obu drużyn. Gospodarze otrzymali kartki: Gabriel Sara, Christian Fassnacht, Ashley Barnes oraz Kenny McLean, natomiast zawodnicy QPR Jack Colback, Chris Willock, Andre Dozzell i Steve Cook.

Mimo napiętej atmosfery na boisku, czerwone kartki nie padły ani po jednej stronie. Ostatecznie, Norwich City zasłużenie sięgnęło po zwycięstwo, a kibice mogli cieszyć się doskonałym występem swojej drużyny. Następne spotkania dla Norwich to starcia z Watford, Bristol City oraz Preston, natomiast QPR zmierzy się z zespołami Stoke City, Preston oraz Hull City.