Mecz pomiędzy Blackburn oraz Norwich zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Ewood Park dnia 2024-02-24 15:00

W meczu 34. kolejki Championship drużyny Blackburn i Norwich podzieliły się punktami po remisie 1-1 na stadionie Ewood Park. Spotkanie rozegrane zostało 24 lutego 2024 roku o godzinie 15:00. Norwich objęło prowadzenie po bramce w pierwszej połowie, jednak Blackburn zdołało wyrównać po przerwie, ustalając ostateczny wynik tego starcia.

Ważne dane dotyczące meczu:

Mecz pomiędzy drużynami: Blackburn (Gospodarz) przeciwko Norwich (Goście)

Relacja z przebiegu meczu:

Na urokliwym stadionie Ewood Park w Blackburn rozegrał się zacięty pojedynek pomiędzy miejscowym Blackburn a drużyną Norwich. Atmosfera na trybunach była gorąca, a kibice dopingowali swoje zespoły od pierwszego gwizdka.

W 22. minucie to goście objęli prowadzenie! M. Núñez ustalił wynik na 0-1, zaskakując tym samym gospodarzy. Norwich prezentowało się zdecydowanie lepiej w pierwszej połowie, wykorzystując swoje okazje.

Druga połowa to prawdziwy rollercoaster emocji. W 56. minucie wreszcie odpowiedzieli gospodarze! D. Hyam wyrównał na 1-1 po asyście H. Pickeringa, który wstrząsnął drużyną do walki o lepszy wynik.

Mecz nie obył się bez kontrowersji - Tyrhys Dolan z Blackburn zasłużył na żółtą kartkę już w 14. minucie, podobnie jak Christian Fassnacht z Norwich, który został ukarany w 79. minucie. Ben Gibson dołożył się do kolekcji kartek dla gości w doliczonym czasie gry.

Na koniec emocji nie zabrakło, gdy Scott Wharton otrzymał żółtą kartkę w ostatnich chwilach spotkania, podnosząc tym samym napięcie na boisku.

Ostatecznie, mimo starań obu drużyn, mecz zakończył się remisem 1-1. Blackburn i Norwich muszą teraz skoncentrować się na kolejnych wyzwaniach. Blackburn zmierzy się z Newcastle, Swansea i Millwall, natomiast Norwich będzie walczyć z Sunderland, Middlesbrough i Rotherham.