Dnia 2022-07-30 14:00 na obiekcie Cardiff City Stadium miał miejsce mecz pomiędzy Cardiff i Norwich zakończony wynikiem 1-0

Cardiff vs Norwich 1-0. W dniu 2022-07-30 14:00 na obiekcie sportowym Cardiff City Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Cardiff i Norwich.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Cardiff a Norwich wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: R. Sawyers 49' 1-0 C. O'Dowda

Żółte kartki Cardiff: Cédric Kipré 44' Callum O'Dowda 54' Joe Ralls 68' Andy Rinomhota 69' Perry Ng 69' Perry Ng 73'

Żółte kartki Norwich: Grant Hanley 68' Grant Hanley 85'

Czerwone kartki Cardiff: Perry Ng 73'

Czerwone kartki Norwich: Grant Hanley 85'

Główny arbiter meczu - Tim Robinson, Anglia. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Cardiff stanie naprzeciw Portsmouth, następne spotkania z drużynami Birmingham i West Brom a Norwich z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Huddersfield.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani z zapałem śledzą starcia w lidze Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Cédric Kipré Grant Hanley niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się nader zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż zmagania męczą. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Championship. Cardiff i Norwich i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Cardiff City Stadium.