Na stadionie Bramall Lane miał miejsce mecz między Sheffield Utd oraz Norwich zakończony wynikiem 2-2

Sheffield Utd vs Norwich 2-2.

Pierwsza część spotkania między Sheffield Utd a Norwich zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-10-22 14:00 na stadionie Bramall Lane odbył się mecz ligi Championship kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Sheffield Utd oraz Norwich.

Gole strzelali: T. Pukki 3' 0-1 T. Pukki 16' 0-2 B. Osborn 62' 1-2 O. McBurnie 71' 2-2

Żółte kartki Sheffield Utd: Billy Sharp 57'

Żółte kartki Norwich: Todd Cantwell 45' Isaac Hayden 45' Grant Hanley 53' Dimitrios Giannoulis 70' Liam Gibbs 79'

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter spotkania - Josh Smith, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Sheffield Utd stawi czoła West Brom, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Burnley a Norwich podejmie Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City oraz QPR.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki w lidze Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Billy Sharp Todd Cantwell niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych emocji. Systematycznie trafiamy na brutalne sytuacje na faul, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe walki między piłkarzami bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, że potyczki nas męczą. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby oglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Sheffield Utd i Norwich w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Bramall Lane.