Norwich vs Millwall, wynik spotkania 2-0

W dniu 2022-08-19 19:00 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 5 pomiędzy Norwich a Millwall.

Pierwsza połowa meczu między Norwich i Millwall zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: J. Sargent 50' 1-0 D. Sinani J. Sargent 75' 2-0 K. Dowell

Żółte kartki Norwich: Liam Gibbs 84' Tim Krul 90'

Żółte kartki Millwall: George Saville 19' George Honeyman 66'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Millwall:

Główny arbiter spotkania - Robert Jones, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Norwich stawi czoła Bournemouth, następne spotkania z drużynami Sunderland i Birmingham natomiast Millwall z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Cardiff.

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą pasjonujące starcia ligi Championship. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak Liam Gibbs George Saville stale sprawiają kapitalnym sympatykom wiele emocji. Zmagania między graczami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to spotkania nie warte uwagi. Systematycznie zdarzają się ostre sytuacje z faulem, spektakularne asysty oraz gole dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto oglądać mecze piłkarskie ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Norwich i Millwall z ligi Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Carrow Road.