Dnia 2022-10-18 18:45 na obiekcie Carrow Road miał miejsce mecz między Norwich i Luton - 0-1

Norwich vs Luton 0-1. W dniu 2022-10-18 18:45 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Norwich i Luton.

Po pierwszej połowie spotkania między Norwich a Luton wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: C. Morris 62' 0-1 A. Campbell

Żółte kartki Norwich: Todd Cantwell 75'

Żółte kartki Luton: Daniel Potts 74' Elijah Adebayo 80'

Czerwone kartki Norwich: Kenny McLean 66'

Czerwone kartki Luton:

Główny sędzia spotkania - Oliver Langford, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Norwich stanie naprzeciw Burnley, następne spotkania z drużynami Stoke City i QPR natomiast Luton z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Blackpool.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki w lidze Championship. Liczące się zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Todd Cantwell Daniel Potts nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Zmagania między graczami z ligi zdarzają się nader zajadłe, nie często bywa, że mecze nas męczą. Zdarzają się wspaniałe asysty czy gole, bezlitosne faule zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship. Norwich i Luton jak ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Carrow Road.