Na obiekcie Carrow Road miało miejsce spotkanie Norwich - Wigan zakończone wynikiem 1-1

Norwich - Wigan wynik 1-1. Dnia 2022-08-06 11:30 na stadionie Carrow Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 2 pomiędzy Norwich a Wigan.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Norwich oraz Wigan wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: J. McClean 29' 0-1 W. Keane M. Aarons 62' 1-1 M. Rashica

Żółte kartki Norwich:

Żółte kartki Wigan: Max Power 45' Ben Amos 90' Ryan Nyambe 90' Thelo Aasgaard 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Wigan:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Norwich stanie naprzeciw Birmingham, następne spotkania z drużynami Hull City i Huddersfield natomiast Wigan zmierzy się z Fleetwood Town. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Coventry.

Mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące starcia ligi Championship. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Max Power raz za razem zagwarantowały swoim miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, przepiękne bramki oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship. Norwich oraz Wigan jak ich udział w Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Carrow Road.