Dnia 2023-04-22 14:00 na obiekcie Carrow Road odbył się mecz pomiędzy Norwich oraz Swansea - 0-3

W dniu 2023-04-22 14:00 na stadionie Carrow Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 44 pomiędzy Norwich a Swansea.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Norwich a Swansea wynik to 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: J. Latibeaudiere 23' 0-1 R. Manning L. Cullen 39' 0-2 R. Manning O. Ntcham 64' 0-3 L. Cundle

Żółte kartki Norwich: Liam Gibbs 81'

Żółte kartki Swansea: Matt Grimes 73'

Czerwone kartki Norwich: Sam McCallum 42'

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Norwich stanie naprzeciw West Brom, następne spotkania z drużynami Blackpool oraz Hull City a Swansea podejmie West Brom. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani piłki nożnej śledzą fascynujące potyczki w lidze Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Liam Gibbs Matt Grimes nierzadko zagwarantowały swoim stałym kibicom wiele emocji. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się nader zajadłe, rzadko bywa, że widowiska nudzą kibica. Obserwujemy wyjątkowe asysty oraz bramki, bezwzględne faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, które dodają pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Norwich i Swansea jak ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Carrow Road.