Spotkanie West Ham vs Norwich na stadionie London Stadium dnia 2022-01-12 19:45 - końcowy wynik 2-0

West Ham vs Norwich, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza część spotkania między West Ham a Norwich zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-01-12 19:45 na obiekcie sportowym London Stadium odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 18 pomiędzy West Ham a Norwich.

Gole strzelali: J. Bowen 42' 1-0 V. Coufal J. Bowen 83' 2-0 A. Masuaku

Żółte kartki West Ham:

Żółte kartki Norwich:

Czerwone kartki West Ham:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, Anglia. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu West Ham zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Kidderminster Harriers i Watford. Kolejno natomiast Norwich z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Crystal Palace.

Dzisiaj kibice śledzą pasjonujące potyczki w lidze Premier League. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze jak wielokrotnie sprawiają wspaniałym kibicom emocje z najwyższej półki. Interesujące walki między drużynami futbolowymi zdarzają się bardzo nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, że mecze nudzą. Obserwujemy ostre faule, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League. West Ham i Norwich i ich udział w Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak London Stadium.