Mecz Norwich - Watford zakończony wynikiem 1-3 na stadionie Carrow Road dnia 2021-09-18 14:00

Norwich - Watford, wynik końcowy 1-3. Dnia 2021-09-18 14:00 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 5 pomiędzy Norwich a Watford.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Norwich oraz Watford zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: E. Dennis 17' 0-1 Kiko T. Pukki 35' 1-1 M. Normann I. Sarr 63' 1-2 J. King I. Sarr 80' 1-3

Żółte kartki Norwich: B. Williams 90'

Żółte kartki Watford: C. Cathcart 37'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Watford:

Główny sędzia spotkania to Robert Jones, Anglia. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Norwich zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Everton i Burnley. Kolejno natomiast Watford z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i Leeds.

Oddani fani piłki nożnej śledzą niezwykle fascynujące starcia, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione drużyny futbolowe i zawodnicy jak B. Williams C. Cathcart systematycznie zapewniają wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się książkowe asysty czy bramki, nieprzepisowe faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami są zażarte, nie często zdarza się, iż są to potyczki drętwe. Z tego powodu warto przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Norwich oraz Watford z ligi Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Carrow Road.