Reading kontra Norwich, wynik spotkania - 1-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Reading oraz Norwich zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-10-04 19:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 13 pomiędzy Reading a Norwich.

Gole strzelali: G. Hanley 50' 0-1 J. Sargent J. Hendrick 60' 1-1

Żółte kartki Reading: Sam Hutchinson 11' Thomas Ince 24' Junior Hoilett 86'

Żółte kartki Norwich: Andrew Omobamidele 83'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Darren Bond, Anglia. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Reading stanie naprzeciw West Brom, następne spotkania z drużynami Swansea i Bristol City. Kolejno natomiast Norwich podejmie Watford. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Sheffield Utd.

Coraz częściej oddani fani z zaangażowaniem śledzą starcia ligi Championship. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze jak Sam Hutchinson Andrew Omobamidele nieustannie serwują swoim stałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się nader zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że spotkania przynudzają. Stale zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych orazśledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Reading oraz Norwich z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.