Sunderland - Norwich, wynik meczu: 0-1

Sunderland - Norwich wynik meczu 0-1. W dniu 2022-08-27 11:30 na obiekcie sportowym Stadium of Light odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 6. Zmierzyły się Sunderland oraz Norwich.

Po pierwszej połowie spotkania między Sunderland i Norwich wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: J. Sargent 76' 0-1 A. Ramsey

Żółte kartki Sunderland: Dennis Cirkin 25' Luke O'Nien 35'

Żółte kartki Norwich: Tim Krul 90' Josh Sargent 90'

Czerwone kartki Sunderland:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Sunderland stawi czoła Rotherham, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz Millwall natomiast Norwich z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Burnley.

Oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Dennis Cirkin Tim Krul częstokroć zaserwowały wyborowym fanom mnóstwo wrażeń. Walki między graczami bywają zajadłe, rzadko bywa, że są to mecze mało interesujące. Trafiamy na bezlitosne faule, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Championship oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Sunderland i Norwich jak ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadium of Light.