Dnia 2022-09-14 18:45 na obiekcie Carrow Road odbył się mecz między Norwich i Bristol City - końcowy wynik 3-2

 

Pierwsza połowa meczu między Norwich a Bristol City zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-2.

W dniu 2022-09-14 18:45 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 10 pomiędzy Norwich a Bristol City.

Gole strzelali: T. Pukki 11' 1-0 K. McLean T. Pukki 23' 2-0 A. Ramsey T. Conway 44' 2-1 N. Wells J. Sargent 65' 3-1 Gabriel Sara A. Semenyo 77' 3-2 J. Williams

Żółte kartki Norwich:

Żółte kartki Bristol City:

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny sędzia meczu to David Webb, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Norwich stawi czoła Blackpool, następne spotkania z drużynami Reading i Preston. Kolejno natomiast Bristol City podejmie QPR. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Birmingham.

Wierni kibice futbolu śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze Championship. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak między innymi nieraz zaserwowały wspaniałym kibicom wiele wrażeń. Nieustannie obserwujemy efektowne asysty czy gole, bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką, które gwarantują wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki między graczami ligowymi są nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, iż spotkania męczą. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze futbolowe ligi Championship i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Norwich i Bristol City z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Carrow Road.