Na obiekcie AESSEAL New York Stadium miał miejsce mecz Rotherham kontra Norwich - wynik końcowy 1-2

Rotherham kontra Norwich, wynik 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Rotherham oraz Norwich zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-11-05 15:00 na stadionie AESSEAL New York Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Rotherham i Norwich.

Gole strzelali: K. McLean 17' 0-1 O. Rathbone 49' 1-1 A. Ramsey 50' 1-2

Żółte kartki Rotherham: Chiedozie Ogbene 89'

Żółte kartki Norwich: Sam McCallum 84' Jordan Hugill 90' Ben Gibson 90'

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia meczu - Dean Whitestone, Anglia. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Rotherham stanie naprzeciw Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Luton i Bristol City a Norwich z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Blackburn.

Coraz częściej wierni fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Chiedozie Ogbene Sam McCallum nierzadko zaserwowały własnym stałym entuzjastom wiele przeżyć. Trafiamy na idealnie wyliczone gole oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami okazują się niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to widowiska drętwe. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Championship. Udział takich drużyn jak Rotherham oraz Norwich z ligi Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak AESSEAL New York Stadium.