Na stadionie Vicarage Road dnia 2022-10-15 18:45 miał miejsce mecz Watford - Norwich: 2-1

Watford - Norwich, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Watford a Norwich wynik to 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-10-15 18:45 na stadionie Vicarage Road odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 15 pomiędzy Watford a Norwich.

Gole strzelali: I. Louza 18' 1-0 I. Sarr K. Davis 31' 2-0 Y. Asprilla J. Sargent 45' 2-1 K. Dowell

Żółte kartki Watford: Hassane Kamara 74'

Żółte kartki Norwich: Max Aarons 43'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia spotkania - Anglia Darren, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Watford stanie naprzeciw Millwall, następne spotkania z drużynami Luton i Wigan. Kolejno natomiast Norwich z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Burnley.

Fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które tyczą się ligi Championship. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi Hassane Kamara Max Aarons nieprzerwanie serwują wyborowym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami są bezkompromisowe, nie często bywa, iż spotkania przynudzają. Obserwujemy bezwzględne faule, niezwykłe bramki i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Watford oraz Norwich i ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Vicarage Road.