Spotkanie Norwich - Sheffield Wednesday zakończone wynikiem 3-1 na stadionie Carrow Road

Wczorajszy wieczór przyniósł zacięte starcie pomiędzy zespołami Norwich i Sheffield Wednesday. Mecz odbył się na stadionie Carrow Road w ramach 21. kolejki ligi Championship. Ostateczny wynik to 3-1 na korzyść drużyny gospodarzy, pomimo że wynik na przerwę był remisowy 1-1.

Mecz pomiędzy drużynami Norwich przeciwko Sheffield Wednesday

Data i godzina meczu: 13 grudnia 2023, godzina 19:45

Liga: Championship, kolejka 21

Miejsce rozgrywki: Carrow Road

Sędzia Główny: Leigh Doughty

Sprawozdanie z meczu

Carrow Road tętnił życiem w oczekiwaniu na starcie, a kibice gospodarzy wypełnili trybuny, tworząc niesamowitą atmosferę. Mecz obiecuje wielkie emocje, a zawodnicy na boisku są gotowi do walki.

7' GOOOL! 1-0 dla Norwich! Borja Sainz wpisał się na listę strzelców po asyście K. McLeana. Gospodarze przejmują kontrolę nad grą już we wczesnej fazie spotkania, a kibice oszaleli ze szczęścia.

30' ŻÓŁTA KARTKA dla Kellena Fishera z Norwich. Sędzia pokazuje żółtą kartkę po faulu gospodarza, sytuacja na boisku zaostrza się.

32' Bramka dla Sheffield Wednesday! B. Cadamarteri wyrównuje wynik na 1-1. Mecz nabiera tempa, a goście nie zamierzają odpuścić.

Przerwa kończy się, obie drużyny wracają na boisko z determinacją w oczach, gotowe do walki o zwycięstwo.

48' GOOOOL! 2-1 dla Norwich! A. Barnes strzela bramkę, znów gospodarze obejmują prowadzenie. Emocje sięgają zenitu!

72' Kolejna bramka dla Norwich! J. Rowe precyzyjnym uderzeniem zwiększa prowadzenie gospodarzy na 3-1. Kibice oszaleli, to niezwykła noc dla Norwich!

Pełen czas! Norwich pokonuje Sheffield Wednesday 3-1! Po pełnej pasji i determinacji grze, gospodarze wygrywają to niesamowite spotkanie, zasługując na owacje na swoim stadionie.

90' ŻÓŁTA KARTKA dla Liama Palmera z Sheffield Wednesday. Emocje na boisku sięgają zenitu, a sędzia pokazuje kolejną żółtą kartkę.

Następne mecze dla Norwich: Huddersfield, West Brom, Millwall.

Następne mecze dla Sheffield Wednesday: Cardiff, Coventry, Brentford.