Spotkanie Coventry kontra Norwich zakończone wynikiem 2-4 na obiekcie The Coventry Building Society Arena

Coventry kontra Norwich, wynik końcowy 2-4.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Coventry a Norwich zakończyła się 2-3. Końcowy wynik spotkania to 2-4.

W dniu 2023-01-21 12:30 na stadionie The Coventry Building Society Arena rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki Regular Season - 28. Na przeciw siebie stanęły Coventry i Norwich.

Gole strzelali: M. Rose 6' 0-1 O. Hernández 10' 0-2 K. Dowell J. Sargent 18' 0-3 T. Pukki J. Allen 20' 1-3 J. Bidwell K. Palmer 26' 2-3 V. Gyökeres K. Dowell 65' 2-4 S. McCallum

Żółte kartki Coventry:

Żółte kartki Norwich: Max Aarons 89'

Czerwone kartki Coventry:

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter spotkania to Josh Smith, Anglia. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Coventry zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Preston i West Brom natomiast Norwich zmierzy się z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Hull City.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy jak Max Aarons często zagwarantowały wyborowym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami ligowymi są nader zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to spotkania nie warte uwagi. Wielokrotnie obserwujemy wyjątkowe asysty oraz bramki, ostre faule dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Coventry oraz Norwich w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak The Coventry Building Society Arena.