Dnia 2022-10-25 19:00 na stadionie Turf Moor odbyło się spotkanie Burnley - Norwich: 1-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Burnley i Norwich zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-10-25 19:00 na stadionie Turf Moor odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 9. Zmierzyły się Burnley i Norwich.

Gole strzelali: J. Rodríguez 82' 1-0

Żółte kartki Burnley: Jay Rodriguez 38' Nathan Tella 58' Jack Cork 77'

Żółte kartki Norwich: Max Aarons 21' Isaac Hayden 27' Grant Hanley 58'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Burnley zmierzy się już z Rotherham, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Crawley Town natomiast Norwich podejmie QPR. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham i Middlesbrough.

Kibice śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które startują w lidze Championship. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze jak Jay Rodriguez Max Aarons stale serwują pierwszorzędnym kibicom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Potyczki pomiędzy graczami są niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że są to spotkania nie warte uwagi. Bardzo często zdarzają się nieczyste faule zakończone czerwoną kartką, wyjątkowe gole i asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Burnley i Norwich w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Turf Moor.