Norwich kontra Manchester City, wynik spotkania 0-4

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Norwich oraz Manchester City wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-4.

Dnia 2022-02-12 17:30 na stadionie Carrow Road rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 25 pomiędzy Norwich a Manchester City.

Gole strzelali: R. Sterling 31' 0-1 K. Walker P. Foden 48' 0-2 R. Sterling 70' 0-3 Rúben Dias R. Sterling 90' 0-4

Żółte kartki Norwich:

Żółte kartki Manchester City: Rúben Dias 17' Raheem Sterling 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Manchester City:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, Anglia. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Norwich zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Southampton i Liverpool natomiast Manchester City z Sporting CP. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Everton.

Coraz częściej zauważamy, że kibice z zaangażowaniem śledzą starcia ligi Premier League. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Rúben Dias częstokroć zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Natrafiamy na nieczyste faule, książkowe bramki i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często bywa, że widowiska nudzą. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Norwich oraz Manchester City w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Carrow Road.