Na obiekcie St. James' Park odbyło się spotkanie Newcastle kontra Norwich zakończone wynikiem 1-1

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Newcastle a Norwich zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2021-11-30 19:30 na stadionie St. James' Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 14 pomiędzy Newcastle a Norwich.

Gole strzelali: C. Wilson 61' 1-0 T. Pukki 79' 1-1 D. Giannoulis

Żółte kartki Newcastle:

Żółte kartki Norwich:

Czerwone kartki Newcastle: Ciaran Clark 9'

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter meczu - Andy Madley, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Newcastle stanie naprzeciw Leicester, następne spotkania z drużynami Liverpool oraz Manchester City a Norwich zmierzy się z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa oraz West Ham.

Coraz częściej wielu fanów z zaangażowaniem śledzi potyczki w lidze Premier League. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak często zaserwowały pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtą kartką, idealnie wyliczone asysty czy bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami są nader zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Premier League oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Newcastle i Norwich jak ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak St. James' Park.