Dnia 2021-10-02 14:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Burnley oraz Norwich: wynik końcowy 0-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Burnley a Norwich wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-10-02 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 7 pomiędzy Burnley a Norwich.

Gole strzelali:

Żółte kartki Burnley: J. Tarkowski 11' C. Wood 24' M. Lowton 25' J. Brownhill 33' J. Rodriguez 49'

Żółte kartki Norwich: M. Normann 27' M. J. Aarons 74'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Friend. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Burnley stanie naprzeciw Manchester City, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Tottenham a Norwich zmierzy się z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Leeds.

Dzisiaj liczni fani piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Złożone z uzdolnionych zawodników futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak J. Tarkowski M. Normann stale gwarantują fantastycznym fanom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na widowiskowe gole oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami bywają zażarte, rzadko bywa, iż są to potyczki nudne. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Premier League. Burnley i Norwich i ich udział w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Turf Moor.