Spotkanie między Norwich i Newcastle dnia 2022-04-23 14:00: 0-3

Norwich kontra Newcastle 0-3.

Pierwsza połowa meczu między Norwich a Newcastle zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2022-04-23 14:00 na stadionie Carrow Road odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Norwich i Newcastle.

Gole strzelali: Joelinton 35' 0-1 A. Saint-Maximin Joelinton 41' 0-2 J. Murphy Bruno Guimarães 49' 0-3

Żółte kartki Norwich:

Żółte kartki Newcastle: Allan Saint-Maximin 39' Bruno Guimarães 51'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Newcastle:

Główny sędzia spotkania to Chris Kavanagh, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Norwich stanie naprzeciw Aston Villa, następne spotkania z drużynami West Ham i Leicester. Kolejno natomiast Newcastle podejmie Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City i Arsenal.

Bardzo często wielu fanów z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania ligi Premier League. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze jak Allan Saint-Maximin wielokrotnie zapewniły wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące walki między zawodnikami z ligi są bardzo zagorzałe, rzadko bywa ostatecznie, iż spotkania nas nudzą. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe ligi Premier League. Udział takich legendarnych drużyn jak Norwich i Newcastle z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Carrow Road.