QPR vs Norwich, wynik spotkania 1-1

QPR vs Norwich 1-1. W dniu 2023-04-19 18:45 na stadionie Loftus Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 43 pomiędzy QPR a Norwich.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy QPR a Norwich wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: L. Dykes 9' 1-0 I. Chair A. Idah 46' 1-1

Żółte kartki QPR: Lyndon Dykes 30' Jimmy Dunne 41' Ilias Chair 55' Chris Martin 76' Luke Amos 90'

Żółte kartki Norwich: Andrew Omobamidele 19' Onel Hernández 22'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter spotkania to Keith Stroud, Anglia. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna QPR stawi czoła Stoke City, następne spotkania z drużynami Bristol City i West Brom a Norwich zmierzy się z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani futbolu śledzą poczynania, które dotyczą ligi Championship. Złożone z uzdolnionych zawodników drużyny futbolowe i piłkarze jak Lyndon Dykes Andrew Omobamidele nieustannie serwują wyborowym sympatykom mnóstwo emocji. Natrafiamy na brutalne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to potyczki nie warte uwagi. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. QPR oraz Norwich jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Loftus Road.