Spotkanie Millwall vs Norwich zakończone wynikiem 2-3

Dnia 2023-03-04 15:00 na stadionie The Den odbył się mecz ligi Championship kolejki 35 pomiędzy Millwall a Norwich.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Millwall a Norwich wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Gole strzelali: T. Bradshaw 20' 1-0 Z. Flemming J. S?rensen 38' 1-1 Gabriel Sara T. Bradshaw 55' 1-2 Gabriel Sara 65' 1-3 O. Hernández Z. Flemming 83' 2-3 A. Voglsammer

Żółte kartki Millwall: Ryan Leonard 12' Danny McNamara 67'

Żółte kartki Norwich: Onel Hernández 35' Ben Gibson 80' Max Aarons 88'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, Anglia. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Millwall stanie naprzeciw Reading, następne spotkania z drużynami Swansea i Huddersfield. Kolejno natomiast Norwich z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Stoke City.

Liczna grupa fanów śledzi ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Championship. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Ryan Leonard Onel Hernández częstokroć zapewniły kapitalnym kibicom wiele wspaniałych przeżyć. Nieustannie zdarzają się zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami okazują się nieustępliwe, nie często bywa, że widowiska nas nudzą. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Millwall i Norwich w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak The Den.