Mecz Norwich - Birmingham dnia 2023-02-21 19:45 na stadionie Carrow Road - 3-1

Norwich - Birmingham 3-1. Dnia 2023-02-21 19:45 na stadionie Carrow Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Norwich i Birmingham.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Norwich i Birmingham zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: M. Nu?ez 27' 1-0 M. Nu?ez 36' 2-0 K. McLean M. Colin 53' 2-1 C. Tzolis 90' 3-1 M. Nu?ez

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 16'

Żółte kartki Birmingham: Alfie Chang 5' Juninho Bacuna 45'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny sędzia meczu - Jarred Gillett, Australia. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Norwich zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Sunderland i Huddersfield. Kolejno natomiast Birmingham podejmie Wigan. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham i Watford.

Coraz częściej liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Kenny McLean Alfie Chang systematycznie gwarantują swoim kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Stale zdarzają się brutalne faule, wspaniałe bramki czy asysty gwarantujące smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się zagorzałe, nie często bywa koniec końców, iż są to mecze usypiające. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Norwich i Birmingham jak ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Carrow Road.