Spotkanie Norwich kontra Millwall na obiekcie Carrow Road dnia 2022-08-19 19:00 - wynik 2-0

W dniu 2022-08-19 19:00 na stadionie Carrow Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 5 pomiędzy Norwich a Millwall.

Po pierwszej połowie spotkania między Norwich oraz Millwall wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: J. Sargent 50' 1-0 D. Sinani J. Sargent 75' 2-0 K. Dowell

Żółte kartki Norwich: Liam Gibbs 84' Tim Krul 90'

Żółte kartki Millwall: George Saville 19' George Honeyman 66'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Millwall:

Główny arbiter spotkania to Robert Jones, Anglia. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Norwich zmierzy się już z Burnley, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Hull City natomiast Millwall z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Coventry.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Liam Gibbs George Saville nieustannie sprawiają fantastycznym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Walki między drużynami są nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, że spotkania nudzą fana. Zdarzają się niezwykłe bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Championship. Uczestnictwo takich drużyn jak Norwich oraz Millwall z ligi Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Carrow Road.