Leicester - Norwich, wynik spotkania - 3-0

Leicester - Norwich wynik 3-0. Dnia 2022-05-11 18:45 na obiekcie sportowym King Power Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Leicester i Norwich.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Leicester a Norwich wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: J. Vardy 54' 1-0 H. Barnes J. Vardy 62' 2-0 H. Barnes J. Maddison 70' 3-0

Żółte kartki Leicester:

Żółte kartki Norwich:

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Leicester zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Southampton i Tottenham. Kolejno natomiast Norwich zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa kibiców śledzi starcia ligi Premier League. Złożone z uzdolnionych graczy zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak stale zapewniają pierwszorzędnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają zażarte, nie często zdarza się definitywnie, że spotkania nas męczą. Natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, wyśmienite bramki czy asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Leicester oraz Norwich z ligi Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, King Power Stadium.