Norwich kontra Burnley, wynik meczu 2-0

Norwich kontra Burnley, wynik końcowy 2-0. Dnia 2022-04-10 13:00 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 32 pomiędzy Norwich a Burnley.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Norwich i Burnley zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: P. Lees Melou 9' 1-0 T. Pukki 86' 2-0 M. Normann

Żółte kartki Norwich: Pierre Lees Melou 26'

Żółte kartki Burnley: Charlie Taylor 78'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Burnley:

Główny sędzia spotkania - Michael Oliver, Anglia. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Norwich zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Newcastle oraz Aston Villa. Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Southampton oraz Wolves.

Wierni kibice futbolu śledzą fascynujące starcia w lidze Premier League. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Pierre Lees Melou Charlie Taylor nieustannie sprawiają fantastycznym miłośnikom futbolu wiele wspaniałych emocji. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to spotkania statyczne. Regularnie obserwujemy ostre sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii gole czy asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Premier League oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Norwich i Burnley jak ich udział w Premier League gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Carrow Road.