Spotkanie Brentford kontra Norwich zakończone wynikiem 1-2 dnia 2021-11-06 15:00

Brentford kontra Norwich wynik meczu 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Brentford a Norwich wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-11-06 15:00 na stadionie Brentford Community Stadium odbył się mecz ligi Premier League kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Brentford i Norwich.

Gole strzelali: M. Normann 6' 0-1 T. Pukki 29' 0-2 R. Henry 60' 1-2 S. Ghoddos

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 4' Charlie Goode 28'

Żółte kartki Norwich: Mathias Normann 32' Andrew Omobamidele 52' Max Aarons 90'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Brentford zmierzy się już z Newcastle, następne spotkania z drużynami Everton i Tottenham a Norwich zmierzy się z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Newcastle.

Liczna grupa kibiców śledzi niezwykle ciekawe potyczki ligi Premier League. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy jak Ivan Toney Mathias Normann raz za razem zagwarantowały wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty i bramki, nieczyste faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące zmagania pomiędzy graczami z ligi są zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to mecze statyczne. Dlatego więc warto oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Brentford oraz Norwich z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Brentford Community Stadium.